SR0603JR-0724KL
MFR.Part #
SR0603JR-0724KL
JLCPCB Part #
C20166332
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS