FKN1WSJT-52-47R
MFR.Part #
FKN1WSJT-52-47R
JLCPCB Part #
C1387276
Description
-40℃~+155℃ 1W 47Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS