RT0603CRD07261KL
MFR.Part #
RT0603CRD07261KL
JLCPCB Part #
C2133034
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS