RT0805WRE074K42L
MFR.Part #
RT0805WRE074K42L
JLCPCB Part #
C1710556
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS