FKN1WSJT-52-4R7
MFR.Part #
FKN1WSJT-52-4R7
JLCPCB Part #
C1381213
Description
-40℃~+155℃ 1W 4.7Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS