RT1206DRE07402RL
MFR.Part #
RT1206DRE07402RL
JLCPCB Part #
C861946
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS