AT1206DRE0730RL
MFR.Part #
AT1206DRE0730RL
JLCPCB Part #
C3979369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS