AT1206DRE07430RL
MFR.Part #
AT1206DRE07430RL
JLCPCB Part #
C2134108
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS