AT1206DRE0710RL
MFR.Part #
AT1206DRE0710RL
JLCPCB Part #
C1720556
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS