CRCW1206390RJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1206390RJNEAHP
JLCPCB Part #
C4322126
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS