AT1206CRD0769K8L
MFR.Part #
AT1206CRD0769K8L
JLCPCB Part #
C858007
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS