HHV-50JT-52-22MY
MFR.Part #
HHV-50JT-52-22MY
JLCPCB Part #
C5757145
Description
-55℃~+155℃ 22MΩ 500mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS