FMP300FBF73-11K8
MFR.Part #
FMP300FBF73-11K8
JLCPCB Part #
C1386404
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS