RT2512BKE07464RL
MFR.Part #
RT2512BKE07464RL
JLCPCB Part #
C3948072
Description
-55℃~+125℃ 464Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS