FMP-50FTF52-16R9
MFR.Part #
FMP-50FTF52-16R9
JLCPCB Part #
C1379888
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS