AF0201FR-0712K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0201FR-0712K1L
JLCPCB Part #
C5549346
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS