MFR100FTF52-5K62
MFR.Part #
MFR100FTF52-5K62
JLCPCB Part #
C1385370
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS