AT0805DRE07237RL
MFR.Part #
AT0805DRE07237RL
JLCPCB Part #
C2107345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 237Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS