AT0805DRE07267RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805DRE07267RL
JLCPCB Part #
C2107511
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 267Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS