AR0805FR-07255RL
MFR.Part #
AR0805FR-07255RL
JLCPCB Part #
C4072993
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS