RC0603FR-07820KP
MFR.Part #
RC0603FR-07820KP
JLCPCB Part #
C20161749
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS