AT0402BRD07169RL
MFR.Part #
AT0402BRD07169RL
JLCPCB Part #
C850826
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS