AT0603DRD075K62L
MFR.Part #
AT0603DRD075K62L
JLCPCB Part #
C856361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS