RT0805BRD07113KL
MFR.Part #
RT0805BRD07113KL
JLCPCB Part #
C865145
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS