RT0805CRC0730K9L
MFR.Part #
RT0805CRC0730K9L
JLCPCB Part #
C2138261
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS