RT1210DRD0710K2L
MFR.Part #
RT1210DRD0710K2L
JLCPCB Part #
C2138340
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS