AR0805JR-0782RL
MFR.Part #
AR0805JR-0782RL
JLCPCB Part #
C6861821
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS