AR0805JR-0722RL
MFR.Part #
AR0805JR-0722RL
JLCPCB Part #
C7217066
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS