AC1020FK-07510RL
MFR.Part #
AC1020FK-07510RL
JLCPCB Part #
C6492268
Description
-55℃~+155℃ 1W 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS