RC1218DK-071K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1218DK-071K1L
JLCPCB Part #
C1705238
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS