AHA80AFB-3R65
MFR.Part #
AHA80AFB-3R65
JLCPCB Part #
C1569217
Description
3.65Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS