AHA50AFB-3R65
MFR.Part #
AHA50AFB-3R65
JLCPCB Part #
C1568514
Description
3.65Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS