AHA80AFB-1R65
MFR.Part #
AHA80AFB-1R65
JLCPCB Part #
C1568987
Description
1.65Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS