RT0201FRE073K6L
MFR.Part #
RT0201FRE073K6L
JLCPCB Part #
C4096059
Description
-55℃~+125℃ 3.6kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS