AHA80AFB-0R82
MFR.Part #
AHA80AFB-0R82
JLCPCB Part #
C1569090
Description
80W 820mΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS