AHA80AFB-0R12
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA80AFB-0R12
JLCPCB Part #
C1569097
Package
Plugin
Description
120mΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS