AHA50AFB-1K87
MFR.Part #
AHA50AFB-1K87
JLCPCB Part #
C1568580
Description
1.87kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS