AHA25AFB-3K24
MFR.Part #
AHA25AFB-3K24
JLCPCB Part #
C1568925
Description
25W 3.24kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS