MFR1WSFRF52-3R57
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-3R57
JLCPCB Part #
C1760228
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.57Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS