RC1206FR-101K24L
MFR.Part #
RC1206FR-101K24L
JLCPCB Part #
C6378905
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS