SQP300JB-20K
MFR.Part #
SQP300JB-20K
JLCPCB Part #
C1392779
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS