RC0201DR-07390RL
MFR.Part #
RC0201DR-07390RL
JLCPCB Part #
C3934250
Description
-55℃~+125℃ 390Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS