AHA500FB-1R96
MFR.Part #
AHA500FB-1R96
JLCPCB Part #
C1567625
Description
1.96Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS