UAL10-20KF8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UAL10-20KF8
JLCPCB Part #
C6006608
Package
Plugin
Description
10W 20kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS