HHV-25FB-52-7M15
MFR.Part #
HHV-25FB-52-7M15
JLCPCB Part #
C1388092
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS