AHA500FB-1R91
MFR.Part #
AHA500FB-1R91
JLCPCB Part #
C1567627
Description
1.91Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS