RC0402FR-13113RL
MFR.Part #
RC0402FR-13113RL
JLCPCB Part #
C20161242
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS