AHA25AFB-5R23
MFR.Part #
AHA25AFB-5R23
JLCPCB Part #
C1568333
Description
25W 5.23Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS