FMP300FTF73-499K
MFR.Part #
FMP300FTF73-499K
JLCPCB Part #
C1388682
Description
-55℃~+155℃ 3W 499kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS