AHA25AFB-750R
MFR.Part #
AHA25AFB-750R
JLCPCB Part #
C1568385
Description
25W 750Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS